Hayatı Yaşama Sanatı

VİZYON

Evrensel değerlerin ürettiği en yeni bilgi, eğitim ve öğretim yöntemlerini; saygın akademisyenlerle sınıf ayrımı yapmadan insan yararına sunmak.

MİSYON

Bireysel ve toplumsal yaşamın niteliğini artırmak için ihtiyaç duyulan iletişim, kültür, sanat alanındaki gelişmeleri yakından izleyip kamuoyuyla paylaşma yolculuğuna çıkmak. Bilim çağının yeniliklerini, gelişmelerini iş ve sosyal hayatta rekabet gücü yüksek bireylerin yetişmesine katkı sağlamak için paylaşmak.

BİZ KİMİZ?

TM Akademi, örgün eğitim kapsamındaki eksikliklerin yeni nesil öğretim yöntemleriyle tamamlanması düşüncesinden yola çıktı. Kişi ve kurumların ihtiyaç duyduğu bilgi ve becerilerin kazandırılmasına yönelik tam öğrenme modellerinin uygulanması için profesyonel akademik eğitimci kadrosu oluşturduk. Her öğreticinin, kendi alanındaki bilgi ve gelişmeleri eş zamanlı paylaşması, her bireyin beklentilerinin yüzde yüz memnuniyet esasına dayanması gayretiyle çalışmaktayız.

Kişisel ve kurumsal yapılar içinde ihtiyaç duyulan gelişmeleri destekleyecek stratejik hedefler belirleyip hızla uygulanması da TM Akademi’nin temel varlık nedenlerinin başında gelmektedir. İletişim çağında, iletişim temelli yeni bilgi / ilgi alanlarının yine yeni nesil öğretim yöntemleriyle hedef kitleye ulaştırma sorumluluğunu üstlendik. Eğitimin vazgeçilmez kuralı; ölçme ve değerlendirme yöntemiyle bireysel ve kurumsal gelişmenin düzeyini de belirleyerek varlık alanımızda iddiamızı kanıtlıyoruz.

Gücümüzü bilgiden, çalışma azmimizi eğitime adanmışlıktan alan TM Akademi ekibi olarak yeni eğitim alanlarının keşfedilmesinde de liderlik yapıyoruz.