OSMAN GİRGİN HABER GLOBAL TV SPİKER / SUNUCU

“İletişimin en güçlü aracı konuşmadır. Konuşma yeteneğini geliştiren herkes, her meslek grubunda başarılı olabilir. Konuşmanın temel becerisi de eğitimle kazanılır. Spikerlik, sunuculuk, televizyon muhabirliği gibi özellikli iş kollarında başarılı olmak kesinlikle iyi bir eğitimle mümkündür.“

HİKMET ÖZTÜRK A HABER SPİKERİ

“Güzel konuşmak sadece spiker ve sunucuların ayrıcalığı değildir. Yetkin kişi ve kurumlardan eğitim alan kişiler de etkili ve güzel konuşabilir. Hatta konuşma becerisi yüksek kişiler, mesleklerinde ilerlemekle kalmaz, güçlü iletişim kurarak kişisel mutluluğuna da katkıda bulunabilir.”

SEÇKİN KAPLAN
SPİKER

“TM Akademi’nin eğitimci kadrosunun, yeni nesil eğitim öğretim yöntemleri gelişen teknolojik olanaklarla uyumlu. TM bünyesindeki öğreticilerden aldığım eğitimlerin yeniliklere uygulanabilir olması büyük avantaj sağlıyor. Her alanda başarılarımın artacağına inanıyorum.”

ÖZLEM ALPASAN SUNUCU

“Eğitimin insanı değiştirme gücüne inanıyorum. Yaklaşık 15 yıl önce konuşma eğitimi aldıktan sonra hayatımda olumlu ve istediğim yöndeki değişiklikler yaşadım. Bugün her ortamda rahatça konuşabiliyorsam, bunu tamamen aldığım eğitim sayesinde olduğunu biliyorum.”

NURDAN GÜLER TASARIMCI

“Kişisel gelişim, içinde yaşadığınız toplumla uyumla olmayı da gerektiriyor. TM Akademi’nin eğitimcilerinden aldığım kişisel gelişim eğitim sayesinde kendimi ifade etme becerilerimin sınırları genişledi. Zihnimin tasarım gücü arttı, özgürce üretme ve şekillendirme olanaklarına kavuştum.”

YAĞMUR SANAY MEDYA İLETİŞİM UZMANI

“Henüz üniversite öğrenimim döneminde kişisel gelişim eğitimlerine önem verdim. Özellikle yetişkinler için düzenlenen eğitimi destekleyici programlar, meslek hayatına atıldığınızda kişileri tam donanımla hale getirebiliyor. TM Akademi’nin eğitim kadrosu tam da bu donanımları kazandıracak yetkinliğe sahip olması dikkat çekiyor.”

ALEV  DOĞAN THY HOSTES

“Meslek seçimimde ve mesleğimde profesyonelleşmenin çıkış noktası, profesyonel eğitimcilerden destek almam oldu. Bugün THY Hostesi olarak dünyayı dolaşıyorum. Aldığım diksiyon, sözlü iletişim ve beden dili eğitimleri sadece kendimi ifade etmek, karşı tarafı doğru anlamakla kalmıyor; kendime duyduğum özgüven sayesinde girdiğim her ortamda yararlı sonuçlar çıkarabiliyorum.”